o nas

Rozumiemy, że nim podejmiecie decyzje dot. współpracy z nami – chcecie wiedzieć nieco więcej.
Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Mamy nadzieję, że pomoże Wam w to w wyborze – właśnie nas!

NASZa HISTORIA

Nasz główny zespół to Mateusz i Lana. Są założycielami YourWedding, a prywatnie parą. Mateusz jest filmowcem, Lana fotografem. Razem, zarówno prywatnie w związku, jak i widocznie zawodowo, w pracy dopełniają się tworząc wyjątkowe pamiątki FOTO i VIDEO. Oprócz tego prowadzą wspólnie firmę TheGreatness. Dot. ona między innymi właśnie realizacji wideo i foto – z tym, że dla innego rodzaju klienta. Głównie dla firm, artystów i wszelakich instytucji. Mateusz tworzy filmy ślubne od już blisko połowy dekady, Lana natomiast dołączyła 2 lata temu, poszerzając ofertę YourWedding o realizację zdjęć. To do nich należy większość realizacji widocznych na stronie. Oprócz nas w zespole są inne osoby. Posiadamy jeszcze trójkę wyśmienitych operatorów kamery z którymi współpracujemy zarówno w sferze biznesowej jak i łączymy pasję, tworząc rzeczy nastawione stricte na rozwój. To samo tyczy się dwójki dodatkowych fotografów z którymi współpracujemy.

Jesteśmy bardzo zgranym zespołem – co nie ukrywajmy, bardzo pomaga w tworzeniu głównie tych materiałów opartych o współpracę, czyli wybór przykładowo oferty wspólnej tj. foto + video, czy wybór przykładowo współpracy z dwójką operatorów kamery.  Dlaczego? Po pierwsze: Nie wchodzimy sobie wzajemnie w kadr. Znamy swój sposób pracy, mamy to dopracowane i nie zdarza nam się popełniać błędów – które niestety zdarzają się, przy wyborze dwóch osobnych firm. 
W przypadku wyboru jednak tylko pakietu video – doświadczenie jest na tyle duże, że ze strony naszej – nie powinno być najmniejszego problemu przy współpracy z nowo poznanym fotografem.

PS. Na zdjęciu poza Mateuszem, z lewej strony jeden z naszych mega utalentowanych operatorów – Daniel!

TWORZYMY Z PASJI

Nie ma co ukrywać, jest wielu „twórców” którzy filmy, jak i zdjęcia ślubne robią z nastawieniem stricte zarobkowym. Jak jest z nami? My to naprawdę lubimy! Jest to nasza pasja, która scala nasze przyjaźnie, miłości. Dowodem na to, że jesteśmy właśnie z tej grupy ludzkiej udostępniamy z poniższego linku dostęp do naszego w 100% PASJONACKIEGO projektu, filmu fabularnego „Świadomość”. Jest to projekt za który nikt nam nie zapłacił, ba! Musieliśmy sami wydać nie małe pieniądze by go zrealizować.

Śluby i wesela pozwalają nam się wyżywać z naszej pasji – tworząc to, co właśnie oczekujecie.

PROFESJONALIZM

Pracujemy na jednym z najlepszych sprzętów obecnych na rynku. Bez najmniejszego problemu, możemy zrealizować cały film w 4K, nasze zdjęcia powstają w ogromnych Raw’ach, które następnie dają niesamowite możliwości w kwestii obróbki. Sprzęt który posiadamy bez problemu sprawdza się również w realizacjach reklam, czy profesjonalnych teledysków muzycznych – co mówi samo za siebie.

Dbamy o detale. Jak widzicie mamy swój, być może – tak przez niektórych określany „kinowy” styl. Głównie zależy to też od tego, na czym finalnie obrabiamy nasze materiały. Robimy to na komputerach z roździelczością 5K – są to sprzęty firmy Apple, razem z ich wyjątkową matrycą Retina – która idealnie wpasowywuje się w tworzenie tego typu twórczości.

Nas`ze realizacje w większości oddajemy w formie tzw. chmury. 
Dokładnie linku online, umożliwiającego pobranie plików. Jest to forma która pozwala Wam zaoszczędzić – wybierając naszą ofertę, która (wybierając podobne jakościowo oferty) jest dosyć konkurencyjna.

Oferujemy jednak również drewniane pudełeczko oraz pendrive w formie małej buteleczki z koreczkiem. (+79zł). Lub z grawerunkiem z Waszymi imionami (+99zł)

Jest to jednak zupełnie opcjonalna decyzja, o której zawsze wspominamy przed podpisaniem umowy. 

Uwaga: Pendrive jest za darmo w pakiecie „FOTO + VIDEO” oraz w pakiecie video – „STARS”.

CO W RAZIE 'COVID'

Zdajemy sobie sprawę, jaka jest sytuacja. Wiemy, że są terminy które muszą zostać przeniesione. I tutaj w ramach płynniejszej zmiany terminu pojawia się nasza alternatywa którą są właśnie nasi operatorzy i fotografowie. Nawet jeśli Wasz termin zostanie zmieniony na inną datę – którą Mateusz i Lana mają zajęci, zastąpią ich ludzie o których wspomnieliśmy – prawdziwi profesjonaliści, ludzie z którymi współpracujemy na codzień. Następnie to właśnie M. i L. zajmują się obróbką materiału.

*To samo tyczy się sytuacji która nie pozwoliła by nam na przyjazd do Was – załóżmy, złamanie ręki/nogi kilka dni przed terminem ślubu. Pracujemy z ludźmi – którzy ZAWSZE są gotowi by nas zastąpić w takiej sytuacji.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

– Skąd jesteście? – jesteśmy z Dolnegośląska, dokładnie z bliskiej okolicy Wrocławia, realizujemy jednak nasze materiały w całej Polsce, jak i za granicą. 

– Jak wygląda płatność? – 1/4 jako kwota zadatku podczas podpisania umowy, następnie 1/4 przed lub w dniu ceremonii – oraz pozostałe 1/2 po oddaniu przez nas gotowego produktu. (Istnieje możliwość podzielenia pierwszego zadatku na dwie raty).

– Ile czasu czekam na film/zdjęcia? – W umowie zapis mówi o maksymalnie 90. dniach roboczych. W praktyce jest to z reguły do miesiąca czasu.

– Czy sesja może odbyć się za granicą? – Jak najbardziej! Uwielbiamy podróżować! (Po lewej zdjęcie naszej pary z Norwegii).

– Czy po wyborze np. filmu 45min po czasie możemy się zdecydować na 60min? – Jak najbardziej! Bywa, że jest taka zmiana możliwa nawet po realizacji zdjęć do filmu – z reguły materiału mamy znacznie więcej niż potrzebujemy.

– Ile godzin pracujecie? – `Z reguły +/-12h. Od przygotowań, po koniec oczepin.

– Czy mogę udostępniać film/zdjęcia? – Są wasze, więc koniecznie!

– Gdzie znajdę cennik oferty Foto? – Pracujemy nad tym, potrzebujemy jeszcze chwili – na ten moment zapraszamy do kontaktu.

– Bardzo podoba nam się Wasza twórczość, ale nasz budżet jest za mały – Odezwijcie się, postaramy się znaleźć wspólne, satysfakcjonujące rozwiązanie.

– Czy w ofercie macie Drona? – Tak, to standard w naszej ofercie.

– Czy możemy coś powiedzieć, nagrać to i wrzucić do filmu? – Pewnie, bardzo lubimy tego typu rzeczy. Chętnie to zrealizujemy.

– Co gdy zniszczymy, zgubimy naszą kopię filmu/zdjęć? – Generalnie, zawsze uprzedzamy, by zrobić kopię zapasową. Ale z reguły też takową posiadamy, nie jest to jednak z naszej strony formą gwarancji. 

ZAPYTAJ O SWOJĄ OFERTĘ.

KONTAKT

W razie dodatkowych pytań, lub chęci zapytania o dostępny termin – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

KONTAKT

W razie dodatkowych pytań, lub chęci zapytania o dostępny termin – jesteśmy do Państwa dyspozycji.